Ing. Bc. Dana Doleželová

architektura a design interiérů

PŘEROV – Bratrská 2, IN-HUB Přerov

BRNO – Mikulčická 3, Brno-Slatina

email: dadode.info@gmail.com

tel.: 724 993 886

Působnost – celá Morava.

spolupráce:

Ing. arch. Jaroslava Slavík Láníková

architektura a design interiérů

5 důvodů, proč využít architekta či designera interiérů:

  • Profesionální architekt či bytový designer má zkušenosti v oboru a dokáže vymyslet řešení, které nebude mít provozní a funkční nedostatky, to je založené na znalostech ze studií , ale především na poznatcích z předešlých zakázek.
  • Designeři či architekti sledují svůj obor a znají tedy aktuální styly designu. Jsou to lidé s citem pro prostředí a navrhnou architekturu či design, která odpovídá okolí či danému prostoru.
  • Předem na vizualizacích uvidíte výsledný vzhled interiéru či exteriéru a víte tedy, do čeho budete investovat.
  • Dle výkresové dokumentace, zpracované na základě dokončeného návrhu, se dá zpracovat položkový rozpočet od realizačních firem, víte tedy předem, kolik bude vaše vysněné bydlení, či sídlo firmy stát.
  • Architekt či designer může dělat autorský dozor, to znamená dohled na realizaci, zda odpovídá tomu, co bylo navrženo. Pokud má výsledek odpovídat navrženému a ne se někde odchýlit při řemeslných pracech, je to nutnost.

Nabízené služby, které zpracovává bytový architekt a designer pro Brno, Kroměříž, Vyškov, Prostějov, Přerov, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště, Ostrava a jejich okolí:

Návrh interiéru a exteriéru bytů a domů. Bytový designer pro vás zpracuje i návrh firemního sídla či ordinace. Specialitou jsou rekonstrukce interiéru bytů a rodinných domů včetně návrhu architektonické dispozice místností. I ze starého se dá vytvořit funkční prostor plný harmonie.

Navrhuji jedinečný design interiérů bytu, rodinného domu, kuchyně a obývacího pokoje. Bytový architekt je často také poptáván na návrh interiéru pro dětský pokoj, šatnu, terasu a nebo firemní prostory, jako jsou ordinace, kanceláře a jiné provozovny.

Oblasti kterými se zabývám: Interiérový design, interiérový designér, bytový architekt, bytový architekt Brno, návrhy interiérů, interiérový designér Brno, interiérový design Brno, realizace interiérů, návrhy interiérů Brno, návrh nábytku na míru, nábytek na míru, moderní interiéry, bytový designér, komerční interiéry, rezidenční interiéry, komerční interiér, bytový interiér, rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů