Návrh rekonstrukce kuchyně v novém vzhledu-

Jak navrhnout tmavou kuchyni, aby byla útulná a přívětivá? Jak udělat elegantní ale nesmutnou místnost…

Stávající kuchyně byla již dlouhým používáním a také vyrůstáním dětí opotřebovaná. Rodina si také přála novou kuchyni v současném designu, s hladkými dvířky, které se budou dobře udržovat. Dispozičně jsme kuchyni jen lehce upravili, abychom dodrželi postup při přípravě jídla.

Navržená kuchyně splňuje správný postup při přípravě jídla

Nové a správné rozložení kuchyně je tedy v novém rozmístění skříněk takto: vezmu jídlo z lednice, blízko by měla být možnost odložení na případné rozbalení potravin, pak opláchnu, dále má být větší pracovní plocha na přípravu a krájení a navazuje vaření. Ostrůvek slouží již k servírování, nebo k přípravě většího jídla, nebo k povídání s návštěvou u kafe.

Design kuchyně v tmavé barvě v kombinaci s březovou dýhou

Barevnost kuchyně se řídí současnými trendy, kdy se v interiérech objevuje tmavá barva, obvykle doplněná dřevodekorem či jiným kontrastním materiálem. Zde je v kuchyni designerem navržená i prosklenná skříňka s flute sklem, což je také velice nový trend v designu interiérů. Tyto materiály jsme s majitely vybrali a domluvili jsme se, že je dále budeme používat i v ostatních prostorech domu, které bude rodina postupně rekonstruovat a já navrhovat. Útulnost kuchyni s tmavou barvou dodává dýha z březového dřeva v příjemném medovém odstínu.

Kuchyně s poloostrovem v tmavé barvě a dřevodekoru

Kuchyně stav před rekonstrukcí

Obsah zakázky: Návrh designu rekonstrukce kuchyně v tmavé barvě, Brno:

  • zaměření prostoru a digitalizace dat
  • skicy 3 variant řešení designu a dispozice kuchyně
  • vizualizace konečné varianty návrhu kuchyně
  • výkresy elektro a vodo instalace pro kuchyni
  • výkresy pro truhlářskou výrobu nábytku